Obrazy Canvas

Obrazy Canvas

Pamiętasz scenę z kultowego "40-latka" kiedy Iwo Czarniecki, światowej klasy designer namawiał Madzię do zakupu "dużego obrazu, ciemnego w bogatych ramach" oraz "małej miniatury, ale ostro bijącej w oczy"? Karwowscy w konsekwencji nabyli wtedy portret przodka. Ty również możesz cieszyć się takimi widokami w swoim domu. Designerowi z pewnością  by to "konweniowało".

Wyślij do nas zdjęcie z wakacji albo rodzinny portret, a my zmienimy go w niezwykłą dekorację wnętrza. Wolisz niezobowiązującą abstrakcję lub fotos z ulubionego filmu? Wybierz zdjęcie z naszego zbioru.

Płótno i obrazy Canvas umożliwia tworzenie wydruków doskonałej jakości z precyzyjnym oddaniem żywych barw i bogactwem wyraźnych szczegółów. Dzięki swoim właściwościom (wysoka chłonność materiału, naturalny kolor wyjściowy) druk wielkoformatowy na takim płótnie jest idealnym rozwiązaniem przy wydrukach zdjęć, artystycznych reprodukcjach. Elastyczny materiał, przypominający płótno malarskie jest profesjonalnie naciągnięte na 4 cm blejtram sosnowy. Obrazy drukowane na płótnie canvas stanowią wierne odwzorowanie grafiki o ostrych konturach i nasyceniu kolorów. Technologia druku UV gwarantuje trwałość wydruku i odporność na blaknięcie. Można je wycierać za pomocą zwilżonej ściereczki.

Oferujemy obrazy canvas jednoczęściowe, dwuczęściowe, trzyczęściowe, czteroczęściowe, pięcioczęściowe.

Wydrukuj swoje wnętrze wykorzystując obrazy canvas.

 

JAK SKORZYSTAĆ Z KREATORA

Konfiguracja
#}
Gradacja
  • Bawełna 360g
Czas realizacji
doDni
Nakład
Podsumowanie

Obrazy Canvas

Bawełna 360g;

Termin realizacji:

Ilość: szt.

P
R
O
D
U
K
T
Y
Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu