Banery

 

Trwała i skuteczna forma przekazu stosowana z powodzeniem zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Jest to idealne rozwiązanie dla ekspozycji krótko, jak i długookresowych. Wszystkie banery drukujemy w technologii tzw.  „twardego solwentu”, na maszynie 3,2 metra.

Uwaga: maksymalna szerokość zadruku bannera to 310 cm. Wydruki wielkoformatowe o większej szerokości, będą dzielone na bryty. Nasza drukarnia wielkoformatowa dzieli obraz domyślnie z zakładką 3 cm. Wszystkie wydruki są łączone podwójnymi, estetycznymi zgrzewami. Używamy tylko zgrzewarek Leister.

Dzięki zastosowaniu technologii twardego solwentu, wszystkie nasze wydruki posiadają dwuletnią gwarancję na wszelkie zamiany kolorystyczne wywołane działaniem czynników zewnętrznych, takich jak warunki atmosferyczne. Banery w standardzie wykończamy zgrzewem i oczkowaniem, co umożliwia bardzo łatwy montaż.

W zależności od przeznaczenia (lokalizacji) w naszej ofercie znajdziesz następujące nośniki:

FRONTLIT STRONG 510 -  to uniwersalny materiał banerowy laminowany typowy do realizacji wielkoformatowych. Jego konstrukcja składa się z mocnej siatki poliestrowej (1000x1000 włókien), laminowanej PVC. Gładka powierzchnia oraz matowe lub błyszczące wykończenie uwydatnia intensywność drukowanych kolorów.

POWLEKANY PREMIUM 510 G - Jeden z najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku, wykorzystywany przede wszystkim, jako nośnik reklamy zewnętrznej. Z uwagi na swoją trudno rozrywalną strukturę, druk wielkoformatowy na banerze powlekanym jest odporny na ciężkie warunki atmosferyczne, wahania temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Banery reklamowe wykonane za pomocą tego materiału charakteryzują się dużą elastycznością i nie wykazują efektu rozwarstwienia.

BlOCKOUT 510 G/610 G - Materiał winylowy z czarną przekładką nylonowo-poliestrową. Dzięki tej warstwie nieprzepuszczającej światła, oraz gładkiej powierzchni przystosowany jest do wykonywania grafik dwustronnych. Blockout to materiał o podwyższonej trwałości na rozdarcia i rozwarstwienia.

BLOCKOUT 350 G - Materiał winylowy z czarną przekładką nylonowo-poliestrową. Dzięki swojej gładkiej strukturze i gramaturze 350 g polecany do druku ROLLAPÓW.

ODBLASKOWY 500 G - Banner pryzmatyczny to laminowany banner odblaskowy PVC do produkcji jednostronnych grafik reklamowych doskonale widocznych zarówno w dzień, jak i w nocy. Banner o wysokich parametrach odblaskowości, oświetlany przez reflektory samochodowe, wyróżnia się spośród innych reklam w trudnych warunkach oświetleniowych. 

BACKLIT 500 G - Banner typu Backlit jest materiałem posiadającym właściwości przepuszczające i rozpraszające światło. Poprzez podświetlenie prezentacja jest bardziej wyrazista przy ekspozycji nocnej, co powoduje zwiększenie atrakcyjności grafiki reklamowej.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI, JAKI MATERIAŁ BĘDZIE ODPOWIEDNI DLA TWOICH POTRZEB, SKONTAKTUJ SIĘ Z  NAMI. NASI EKSPERCI DORADZĄ CI JAKI MATERIAŁ ZASTOSOWAĆ DO TWOJEJ EKSPOZYCJI I  JAK GO ZAMONTOWAĆ, BY UZYSKAĆ NAJWIĘKSZĄ TRWAŁOŚĆ NASZEGO PRODUKTU.

 

Konfiguracja
#}
Splotᅠ
Oczkowanie
Dodatkowe opcje krawędzi
Gradacja
Atest niepalności B1
Czas realizacji
doDni
Nakład
Podsumowanie

Banery

Matowy; Nie; Co 50 cm; Standard; Frontlit Strong 510 g;

Termin realizacji:

Ilość: szt.

P
R
O
D
U
K
T
Y
Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu