News
   • osb

    OBRAZY NA DREWNIE JUŻ DOSTĘPNE W INTERIOR DESIGN !!!

    Obrazy drukowane na płytach OSB i MDF dają niespodziewany rezultat dekoracyjny. Struktura materiału w połączeniu z technologią druku pozwoliły nam uzyskać bardzo ciekawy efekt. KLIK

    ZOSTAŃ DESIGNEREM WŁASNEJ PRZESTRZENI, WYDRUKUJ SWOJE WNĘTRZE!
     
   • osb

    NADCHODZĄ WALENTYNKI !!!

    Z tej okazji sprawcie swoim bliskim miły drobiazg. Z przytulaśną poduszką INOUTPRINT Walentynki staną się wyjątkowo miłe! W dziale poduszek dużo nowych, miłosnych wzorów!

    WYDRUKUJ SWOJE WNĘTRZE!
     
  • osb

   ROLLUP EXCLUSIVE W TECHNOLOGII DRUKU UV


   Dla klientów stawiających na najwyższą jakość w rozsądnej cenie stworzyliśmy produkt bazujący na najlepszych materiałach dostępnych na rynku. Polyester Roll-Up nośnik dedykowany do systemów wystawienniczych, kaseta z najwyższej półki, druk UV to przepis na Rollup idealny.

   KLIKNIJ I DRUKUJ POKAŻ KLASĘ !
    
 • osb

  WINDERY JUŻ DOSTĘPNE W INOUTPRINT!!!

  Nasz ploter tekstylny Roland FP-740 działa pełną parą!
  Flaga Winder - skrzydło reklamowe to efektowna forma reklamy, w której skład wchodzi maszt, flaga i podstawa odpowiednio dobrana do miejsca ekspozycji. Dzięki swojej charakterystycznej i unikatowej formie pozwala skutecznie wyróżnić dany produkt na tle innych systemów reklamy wizualnej zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej. Doskonałe na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe a także do sklepów oraz na targi.

  KLIKNIJ I DRUKUJ, WINDER DODA CI SKRZYDEŁ!!!
   
 • osb

  TYDZIEŃ Z MARYLIN MONROE !!!
  "Pieniądze szczęścia nie dają. Do­piero zakupy." Marilyn Monroe

  19.01.2015 - 25.01.2015 ogłaszamy Tygodniem Marylin Monroe w sklepie INOUTPRINT.
  Wszystkie produkty z wizerunkiem Marylin Monroe dostępne są w niższych cenach!

  WYDRUKUJ SWOJE WNĘTRZE!
   
 • osb

  OKLEINY MEBLOWE JUŻ DOSTĘPNE W INTERIOR DESIGN !!!

  Masz szafkę, która pamięta Twoje dzieciństwo? Nie szukaj komisów meblowych, nie wyrzucaj starej, sprawnej lodówki tylko dlatego, że posiada nieciekawy, jednolity front i przestała pasować do reszty nowego wnętrza.Tchnij w swoje stare meble drugie życie, i razem z nami wydrukuj swoje wnętrze! Proponowane gotowe wzornictwo, w połączeniu z kreatorem korzystającym z banku zdjęć, daje naszym klientom nieograniczone możliwości tworzenia i samodzielnej aranżacji własnej przestrzeni. Zobacz jakie to łatwe. KLIK

  ZOSTAŃ DESIGNEREM WŁASNEJ PRZESTRZENI, WYDRUKUJ SWOJE WNĘTRZE!
   
 • Fototapeta

  FOTOTAPETY JUŻ DOSTĘPNE W INTERIOR DESIGN !!!

  W kategorii Interior Design znajdziecie już duży wybór fototapet. Drukujemy na różnych materiałach takich jak tapeta winylowa, celulozowa, lateksowa, czy bardzo łatwa w montażu tapeta HP Wall i zawsze w technologii UV gwarantującej najwyższą jakość i trwałość produktu.

  KLIKNIJ FOTOTAPETY I WYDRUKUJ SWOJE WNĘTRZE!
 • Ploter tnący mutoh kona 160 cm

  API FOTOLIA JUŻ DOSTĘPNE W INTERIOR DESIGN !!!

  Nie znalazłeś odpowiedniego zdjęcia? Nie jesteś pewien jaka grafika może pasować do twojego wnętrza? Użyj naszego kreatora i znajdź idealne zdjęcie lub grafikę nie opuszczając naszego serwisu. Fotolia została stworzona właśnie dla ciebie, aby oferować kreatywne prace w przystępnych cenach. Zróżnicowana biblioteka zawiera ponad 33 miliony obrazów i wektorów.

  WYBIERZ ZDJĘCIE, UŻYJ KREATORA, STWÓRZ WŁASNĄ WIZUALIZACJĘ.
  MY ZAJMIIEMY SIĘ REALIZACJĄ
 • Ploter tnący mutoh kona 160 cm

  NASZ OSTATNI ZAKUP W TYM ROKU :)

  PLOTER TEKSTYLNY ROLAND FP-740 specjalnie dla klientów którzy chcą rozbudować ofertę swojej firmy o wydruki sublimacyjne. Ploter do sublimacji świetnie nadaje się do druku lekkich, elastycznych tkanin, jaskrawych flag, banerów tekstylnych, elementów dekoracji wnętrz !

  DRUKUJEMY NA WSZYSTKIM !!!!
 • Ploter tnący mutoh kona 160 cm

  LAMINATOR RSC 160 CM

  Duża konkurencja na rynku reklamowym i rosnące wymagania naszych klientów co do jakości i trwałości prac spowodowały, że dobry laminator na wyposażeniu naszego parku maszynowego stał się koniecznością.
  Grafika na środkach transportu, aplikacje na płaskich powierzchniach, aplikacje we wnętrzach…

  ZALAMINUJ SIĘ NA STAŁE, ZWIĘKSZ ŻYWOTNOŚĆ SWOICH PRAC !!!!
 • Ploter tnący mutoh kona 160 cm

  PLOTER TNĄCY MUTOH KONA 160 CM !!!

  Plotery tnące Mutoh Kona charakteryzują się wysoka prędkością cięcia wynoszącą 1000 mm/si diagonalną 1414 mm/s. Tak wysokie prędkości nie wpływają na dokładność , która wynosi 0,1mm.
  Innym ważnym parametrem jest nacisk noża – w Konie możemy ustawić go w zakresie od 20 do 450 gram.
  Oznakowanie, naklejki, etykiety, grafika na środki transportu i witryny sklepowe, elementy wystawiennicze – precyzyjne cięcie zadrukowanych materiałów.

  WYTNIEMY DLA CIEBIE KAŻDY NUMER !!!
 • cnc

  NOWA MASZYNA, NOWE MOŻLIWOŚCI !!!!!

  FREZARKA CUTTER-CNC.

  Obróbka przez frezowanie, grawerowanie, wiercenie …
  Obróbka PMMA, PCV, drewna, płyt meblowych, gumy, skóry, tektury…
  Do tego stół podciśnieniowy 150x200
  Teraz wydrukujesz i wytniesz dowolny kształt.

  IDEALNA PARA UV+CNC. DRUK W NAJLEPSZEJ JAKOŚCI
  I PRECYZYJNE CIĘCIE KSZTAŁTUJE TWÓJ WIZERUNEK.
 • cnc

  CMYK JEST NUDNY. DRUKUJ BIAŁYM !!!!!

  MAMY ZASZCZYT PRZESTAWIĆ NASZ NOWY PLOTER UV ANNAPURNA M 2050.

  Marzenia się spełniają, nareszcie jest Annapurna M 2050. Nie będziemy zanudzać opisem technicznym. Ta maszyna to po prostu Mercedes wśród ploterów UV. Druk białym kolorem, stół roboczy 205x320, maksymalna grubość materiału 45 mm. Dodatkowo oprócz materiałów płaskich, istnieje możliwość druku z roli na rolę, a jakość druku rzuca nawet nas - starych wyjadaczy - na kolana.
  Koniec czasochłonnych wyklejanek, koniec zabawy z oklejeniem frontów meblowych, szkła do kuchni i szaf przesuwnych. Koniec żmudnego laminowania, koniec reklamacji.

  BIAŁY - Biały atrament wygląda idealnie na barwnych i ciemnych podłożach. Stwarza to nowe możliwości drukowania na materiałach przeznaczonych do podświetlania („backlit”) i reklam oświetlanych („frontlit”), a także wykorzystania bieli jako koloru dodatkowego. Biel może być nawet stosowana jako barwa dodatkowa w celu zaakcentowania określonych fragmentów obrazu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby drukować na ciemnych podłożach używając wyłącznie bieli. Przyciąga to wzrok, aranżacje i reklamy wyróżniają się na tle innych, a przekaz zyskuje na klarowności.

  SZKŁO – Miesiące żmudnych testów, chemicznych doświadczeń i obcowanie  z materiałem nie wybaczającym żadnych błędów, zbudowało  naszą wiedzę. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że technika druku na tym szlachetnym materiale została przez nas opanowana do perfekcji, a nasze panele szklane do kuchni, dekory, obrazy na szkle funkcjonują z powodzeniem w wielu wnętrzach. Z uwagi na możliwości druku białym kolorem i zastosowanie odpowiednio przygotowanego primera, realizacje „szklanych zleceń” stały się dla nas chlebem powszednim.

  FRONTY MEBLOWE, DRZWI, PŁYTKI CERAMICZNE, WSZYSTKIE MATERIAŁY TYPU PCV, HIPS, TUBOND, PLEXI, POLIWĘGLAN, TERAZ DRUKOWANE BEZPOŚREDNIO, W NAJLEPSZEJ JAKOŚCI.
P
R
O
D
U
K
T
Y
Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu